Škola : 1. HNL pioniri : 19. kolo
Varaždin – Rijeka 1:1
14.09.2020.

Pioniri Rijeke remizirali su na gostovanju u Varaždinu (1:1) u utakmici petog kola Prve HNL.

Bijeli su pokazali lijepu igru u prvom poluvremenu i kombinatorikom ulazili u sitaucije za gol, ali na kraju samo jednom uspjeli zatresti mrežu Varaždina.

Iz jedne situacije Došen je osvojio loptu na 20 metara od protivničkog gola, izbacio dva igrača iz igre, ušao u kazneni prostor po sredini gola, te pogodio desni kut vratar - 0:1.

U sličnim situacijama bili su Bilajac, Ružić i Žlibanović, ali nisu uspjjeli postići gol. U drugom poluvremenu Rijeka je nastavila s napadima i situacijama za gol, ali nije uspjela zatresti mrežu Varaždina.

Varaždin je tijekom cijele utakmice prjetio dugim loptama i djelomično iz prekida, iz kojeg je uspio izjednačiti u 49. minuti kada je mrežu Rijeke zatresao Pavlić.