Valter Matošević – nogometne ćakule
16.03.2019.

Kako izgleda riječki nogomet iz očiju riječkog rukometaša za ovaj nam je newsletter ispričao jedan od najboljih hrvatskih rukometnih vratara ikada, ali i jedan od vjernih navijača HNK Rijeka, Valter Matošević. Danas trener sve uspješnijeg prvoligaša RK „Mornar“ iz Crikvenice, ali i trener rukometnih vratara RK „Zamet“, Matošević se spretno snašao i u nogometnim temama.

To nije čudno s obzirom na to da je i sam sportaš, ali i navijač kluba na Rječini koji se i sam u svojoj ranoj mladosti okušao u nogometu. No, to nije išlo. Međutim, išao mu je rukomet u kojem je svojim angažmanom također ispisivao njegovu noviju povijest.

Zlatna medalja iz Atlante nešto je čega se sjeća s velikim emocijama: prvo veliko natjecanje, prvo i zato najveće zlato ikada, na Matoševiću su ostavili dojmove o kojima je rado govorio i za naš newsletter.

Što se tiče igre „Rijeke“, Matošević smatra da se igra odličan nogomet kojeg trenutno remete ozljede i nesretne okolnosti, a što misli o ostalim nogometnim temama, kada je otišao na prvu utakmicu HNK Rijeka i koja mu je najdraža, pogledajte u videu.

Valter Matošević – nogometne ćakule