U subotu na Kantridi tradicionalna akcija darivanja krvi
22.08.2018.

Gradsko društvo Crvenog križa Rijeka i Aktiv darivatelja krvi Kantrida, u suradnji s Klubom navijača Armada, u subotu 25. kolovoza od 9 do 13 sati organiziraju akciju dobrovoljnog darivanja krvi koja će se, kao i prethodnih godina, održati u prostorijama svlačionica na stadionu Kantrida.

Darivatelji krvi bit će nagrađeni prigodnim darom, ulaznicom za nedjeljni ogled Rijeka - Istra 1961 (Stadion HNK Rijeka, 21 sat).

Da je krv uvijek potrebna svjedočio je i nedavni apel Crvenog križ Rijeka i KBC Rijeka kada su pozvali građane da zbog nedostatnih zaliha daruju krv na Kliničkom zavodu za transfuzijsku medicinu.

I zato darujte krv, jer krv je život.