Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 11. kolo
Stariji pioniri Rijeke poraženi na gostovanju kod Uljanika
14.11.2020.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su od Uljanika 0:5 u utakmici 11. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka u ovom uzrastu nastupa s godinu dana mlađim uzrastom, a utakmicu je usmjerila situacija u 26. minuti.

U tijeku inicijative pionira Rijeke, u 25. minuti nakon jedne duge lopte, prilikom duela Mrvčića i protivničkog igrača dosuđen je kazneni udarac za Uljanik, te je isključen nogometaš Rijeke.

Stošić je poentirao iz bijele točke.  To nije omelo pionire Rijeke u nastojanju da postignu izjednačujući gol.  Ipak, nakon drugog gola domaćina do izražaja je došla brojčana neravnopravnost, te je Uljanik postigao još tri gola.