Škola : 1. HNL juniori : 21. kolo
Slaven Belupo – Rijeka 1:3
12.05.2018.

Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Slaven Belupo 3:1 u ogledu 21. kola Prve HNL. Rijeku je predvodio kapetan Vuk s dva i Čeliković s jednim pogotkom.

Rijeka je povela u 13. minuti. Pintarić je oduzeo loptu na sredini terena i produžio za Črnka. Črnko je lijepo pronašao Vuka na drugoj vratnici koji je glavom pogodio za 1:0.

Slaven Belupo izjednačio je u 51. minuti preko Mladena. Nakon ubačaja iz auta, lopta je došla do Mladena koji je svladao Pandura za 1:1.

Juniori Rijeke osigurali su pobjedu u uzbudljivoj završnici. Najprije je u 80. minuti Črnko izborio najstrožu kaznu koju je sigurno realizirao Čeliković za 2:1.

Konačan rezultat postavio je Vuk u 86. minuti. Napadač Rijeke primio je dubinsku loptu Pintarića, zaobišao vratara i pogodio za 3:1.

Juniore Rijeke iduća utakmica očekuje već u utorak kada od 14 sati gostuju kod Dinama.