Škola : 1. HNL pioniri : 25. kolo
Slaven Belupo – Rijeka 1:1
22.04.2018.

Pioniri Rijeke remizirali su na gostovanju kod Slaven Belupa 1:1 u utakmici 25. kola Prve HNL. Strijelac za Rijeku bio je Filip Znamenaček.

Nogometaši Slavena iskoristili su bolji ulazak u utakmicu i nakon ubačaja iz kuta u 20. minuti Crnoja je pogodio za 1:0.

To je probudilo Riječane koji su preuzeli inicijativu i krenuli stvarati prilike. Izjednačujući pogodak postigao je Znamenaček u 52. minuti kada je preuzeo odgovornost i sigurno realizirao najstrožu kaznu.

Nogometaši Rijeke mogli su i do pobjede u završnici utakmice. U sjajnim prilikama našli su se Simčić, Golemac i Tornato, ali nedostajalo je mirnoće i Rijeka je na kraju u Koprivnici osvojila bod.