Momčad
Simone, hvala na svemu i sretno
28.02.2021.

Simon Rožman više nije trener Rijeke. Rožman je u Rijeku stigao krajem rujna 2019. godine nakon čega je s klubom ostvario velike rezultate.

Rijeka je u 2020. godini osvojila Kup Hrvatske, te se ove sezone plasirala u skupine Europske lige gdje je u konkurenciji Napolija, Real Sociedada i AZ Alkmaara ostvarila zapažene rezultate.

Simone, hvala na sjajnih godinu i pol dana, osvojenom Kupu Hrvatske, plasmanu u skupine Europske lige i mnogim drugim stvarima koje si donio na travnjaku i van njega. Hvala na profesionalnosti i pristupačnosti

Simon Rožman – hvala i sretno