Momčad
Simon Sluga produljio ugovor: ‘Bila je to obostrana želja’
23.05.2018.

Simon Sluga produljio je ugovor s Hrvatskim nogometnim klubom Rijeka. Sluga je produljio vjernost na tri godine, vratar Rijeke oduševljavao je sjajnim obranama na golu Rijeke protekle sezone.

- Sretan sam što sam potpisao ugovor. Uspjeli smo se brzo dogovoriti, to mi je bila želja. Iskreno se nadam da ću odigrati još mnoge utakmice u Rijeci, ustvrdio je Simon Sluga koji je u dresu Rijeke skupio 44 utakmice.

- Ne žuri mi se nigdje, puno sam lutao okolo u karijeri, ovdje se osjećam kao doma. Osjećam da mogu pomoći klubu da zajedno ostvarimo dobre rezultate, rekao je Sluga.

- Drago mi je što smo sve riješili, da se mogu koncentrirati na treninge i pripreme koje će uskoro početi. Ponavljam, brzo smo se dogovorili, bila je to obostrana želja, nije bilo puno dileme, zaključio je Simon Sluga.