Sigurno u školu: HAK u suradnji s HNK Rijeka na Rujevici proveo edukativno prometnu akciju
11.09.2018.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u suradnji s Autoklubom Rijeka bio je domaćin hvalevrijedne edukativno-prometne akcije "Sigurno u školu s HAK-om" što se održala u kampu HNK Rijeka na Rujevici.

Oko 50 polaznika, od tri do osam godina, uživalo je u vožnji demonstriravši svoje znanje na rolama, romobilu i bicikli na poligonu na platou kampa.

Najmlađi su spremno demonstrirali svoje vještine te su kroz druženje i zabavu naučili osnove sigurnog kretanja u prometu.

Ujedno, svaki sudionik ove akcije dobio je na kraju dobio prigodan dar.

Sigurno u školu: edukativno-prometna akcija (28)