Škola : 1. HNL kadeti : 29. kolo
Sesvete – Rijeka 3:1
20.05.2018.

Kadeti Rijeke poraženi su od Sesveta 1:3 u susretu 29. kola Prve HNL. Jedini strijelac za Rijeku bio je Edi Ajanović.

Kadeti Rijeke sjajno su otvorili utakmicu i poveli u 10. minuti. Ajanović je iskoristio pogrešku vratara i pogodio za vodstvo 1:0.

U 24. minuti je Miljanić izjednačio. Nakon prekida i ubačaja najbolje se snašao u kaznenom prostoru i izjednačio na 1:1.

Rezultat se nije mijenjao do 60. minute kada Vukadin nakon jednog ubačaja bio precizan za 2:1.

Nogometaši Rijeke krenuli su po izjednačenje što je iskoristio Vukadin i u sudačkoj nadoknadi iz kontre postavio konačnih 3:1.