1. Momčad : UEL
Sandro Kulenović: Nevjerojatno sam ponosan što sam dio ove ekipe
03.10.2020.

Iako je odigrao tek drugu utakmicu u dresu Rijeke, Sandro Kulenović ostat će upisan kao dio ekipe koja je ostvarila jedan sjajan uspjeh - plasman u skupinu Europske lige.

Sandro je u Kopenhagenu odigrao odličnu utakmicu, dobio ključan duel koji je omogućio Andrijaševiću put prema golu Copenhagena, te rasteretio Franka u napadačkom skoku. Bilo je tu još niz dobrih stvari.

-  Čestike suigračima, stožeru, Upravi kluba, navijačima, svima...  Ovo je velika stvar za klub, Rijeka je četvti put u skupinama Europske ligu. Nevjerojatno sam ponosan što sam dio ove ekipe, rekao je Sandro Kulenović.

Sandro Kulenović nakon Copenhagena – playoff Europske lige