Škola : 1. HNL juniori : 16. kolo
Rudeš – Rijeka 2:4
29.02.2020.

Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Rudeš 4:2 u utakmici 16. kola Prve HNL.

Rijeka je povela u 13. minuti. Brekalo je potegnuo s 25 metara, golman Rudeša nespretno je reagirao i lopta je završila u mreži - 0:1.

Rudeš je izjednačio u 20. minuti kada je Tepšić pogodio iz slobodnog udarca - 1:1.

Rijeka se vratila u vodstvo u 43. minuti, Galešić je pogodio iz prekida - 1:2.

U 50. minuti Rudeš je pokušao preko vratara odigrati jednu loptu, ali Antanasković ju je presjekao na 16 metara i pogodio mrežu - 1:3.

Rijeka je pobjedu potvrdila u 54. minuti. Nakon akcije kroz sredinu, Brekalo je gurnuo loptu između stopera i Zrilić je bio jedan na jedan i poentirao - 1:4.

Rudeš je do kraja uspio smanjiti, Zorica je uspio pogoditi s bijele točke - 2:4.