Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 10. kolo
Rudar – Rijeka 3:7
11.11.2020.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su na gostovanju Rudar u utakmici 10. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je odigrala dobru utakmicu i povela već u trećoj minuti. Vešligaj je pucao, vratar Zupičić skrenuo loptu u gredu, a Cvitanović pospremio u gol - 0:1.

Rijeka je udvostručila prednost u 18. minuti, Kopić je prošao kroz sredinu i potegnuo na ulazu u kazneni prostor - 0:2.

Samo minutu kasnije bilo je 0:3, nakon pogreške obrane Rudara, Vešligaj je presjekao povratnu loptu, izašao sam pred vratara i poentirao.

Do kraja prvog dijela Rijeka je još dvaput zatresla mrežu Rudara. U 28. minuti Starčević je odigrao lijepo okomito dodavanje, Cvitanović je pravovremeno utrčao i poentirao - 0:4.

U 30. minuti Karabaić je ušao u kazneni prostor s lijeve strane i lijepo pogodio suprotni kut - 0:5.

Rudar je kvalitetnije ušao u nastavak, od 34. do 49. minute Mitrović je hat-trickom vratio Rudar u igru (3:5).

Ipak, Rijeka je mirno privela utakmicu kraju. U 51. minuti Milanović je prevario svog čuvara na lijevoj strani i ubacio, a Blažević pospremio loptu u mrežu - 3:6.

Rijeka je konačan rezultat postavila u 54. minuti.

Nakon nekoliko dodavanja lopta je došla do Milanovića koji je lijepo pucao, a lopta je od vratnice završila u mrežu - 3:7.