Robert Palikuća: Kada se pojavila ponuda Rijeke, nije trebalo dugo da se odlučim
09.06.2021.

Robert Palikuća u srijedu je na konferenciji za medije i službeno predstavljen kao novo ime u redovima HNK Rijeka.

Palikuća će u Rijeci obavljati funkciju generalnog menadžera za sport u okviru čega će obavljati funkciju sportskog direktora prve momčadi.

- Rijeku kao klub, i HNL, pratim godinama. Nogomet se proteklih godina fantastično razvija u Rijeci i Hrvatskoj. Kada se pojavila mogućnost da dođem u Rijeku, nije mi trebalo dugo da se odlučim, rekao je Robert Palikuća na službenom predstavljanju.

- Složit ćemo najbolju moguću ekipu da Rijeka nastavi istim putem i da nastavimo s uspjesima koji su postali standard. Treba stvoriti dobar miks u ekipi, od igrača koji su već u ekipi, mladih igrača, ali i iskusnih igrača koji su bitni za uspjeh, rekao je Robert Palikuća.

Cijelu konferenciju za medije pogledajte u videu

Robert Palikuća – predstavljanje