Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 6. kolo
Rijeka – Zamet 2:1, Bistre i Čumurdžić za preokret
20.10.2019.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Zamet 2:1 u utakmici sedmog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je kroz cijelu utakmicu bila bolja momčad, dominiravši u kombinatorici u igri, te stvorivši nekoliko izglednih prilika.

Ipak, Zamet je poveo već u petoj minuti. Jedan duga lopta preletjela je obranu Rijeke, Bačić je primio loptu i izbio sam pred gol, te poentirao - 0:1. Gosti nakon gola više nisu ozbiljnije zaprijetili.

Rijeka je izjednačila u 22. minuti

Jurišević je prošao po lijevoj strani i odigrao za Ilijazija koji je proigrao Bistrea. Nogometaš Rijeke primio je loptu na vrhu kaznenog prostora, varkom izbacio jednog protivničkog igrača i lijepim udarcem zatresao mrežu - 1:1.

Sedam minuta kasnije novi pritisak urodio je golom Rijeke. Čumurdžić je oduzeo jednu loptu, nanizao trojicu igrača unutar 16 metara i pogodio lijevi donji kut - 2:1.

Rijeka je i u drugom poluvremenu bila bolja ekipa uz dosta udaraca prema golu Zameta, ali na kraju je mreža suparnika ostala netaknuta.