Škola : 1. HNL pioniri : 11. kolo
Rijeka – Slaven (B) 2:1, Jakac dvama golovima odlučio pobjednika
25.10.2020.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Slaven Belupo 2:1 u utakmici 11. kola Prve HNL.

Rijeka je povela već u šestoj minuti. Majstorović odličan pokušaj dočekao je Jakac koji je samo dodirnuo loptu na u mrežu - 1:0.

Rijeka je dobro otvorila utakmicu, a Slaven je prijetio u 10. minuti, ali udarac Lazara obranio je Bodetić.

Slaven je izjednačio u 53 minuti. Bošnjakov udarac pogodio je u ruku Zubovića, a sudac Milković pokazao je na bijelu točku.

Lazar je bio siguran s bijele točke - 1:1.

Rijeka je do pobjede stigla u 63. minuti. Ružić je izveo slobodan udarac, lopta je prošla sve igrače u kaznenom prostoru, a Jakac se ponovo našao na pravom mjestu za konačnih 2:1.