Škola : 1. HNL pioniri : 30. kolo
Rijeka – Šibenik 1:0, Burul pogodio pobjedu
25.05.2018.

Pioniri Rijeke pobijedili su Šibenik 1:0 u susretu posljednjeg kola prvenstva Prve HNL. Utakmicu je odlučio Leo Burul i pioniri su ovom pobjedom potvrdili šesto mjesto.

U 41. minuti Burul je vidio da je vratar Benat malo izašao sa gola i s osamnaest metara pospremio loptu pod prečku za 1:0 i pobjedu Rijeke.

U 45. minuti Lača je potegnuo s preko dvadeset i pet metara, ali greda je spriječila izjednačenje.
Od samog početka Rijeka je vodila igru i tražila pogodak, ali nije uspjela stvoriti izgledniju priliku.

Riječki nogometaši uglavnom su pokušavali iznenaditi vratara Benata udarcima s ruba šesnaesterca. Šibenik je pak zaprijetio pred kraj prvog dijela kada je Rak izašao sam pred Božičkovića, ali je pucao malo pokraj gola.

Prva HNL – pioniri: Rijeka – Šibenik 1:0 (14)