Škola : 1. HNL pioniri : 9. kolo
Rijeka – Sesvete 1:1
11.10.2020.

Stariji pioniri Rijeke remizirali su protiv Sesveta (1:1) u utakmici devetog kola Prve HNL.

Rijeka je povela već u drugoj minuti. Žlibanović je prošao sam po lijevoj strani, ušao prema sredini i lijepo pogodio suportan kut - 1:0.

Sesvete su odmah uzvratile u 12. minuti. Nakon jedne gužve pred golom Rijeke, Kardum je ostao sam na drugoj vratnici i poentirao - 1:1.

U prvom dijelu gosti su odlično parirali, imali su nešto više inicijative.

U drugom dijelu vodila se bitka na sredini terena, u 47. minuti Brešić je gurnuo loptu za Karduma, koji je izašao sam pred gol Rijeke, ali Bodetić je odličnom reakcijom obranio udarac.

Sesvete su u konačnici bile bliže pobjedi i imale su najbolju priliku u nastavku. U 70. minuti Zec je potegnuo s 25 metara, lopta je završila na spojnici grede i vratnice.