Rijeka – Rudeš 4:0
30.04.2021.

Juniori Rijeke pobijedili su Rudeš 4:0 u zaostaloj utakmici 17. kola Prve HNL.

Rijeka je dominirala kroz utakmicu i na kraju zasluženo stigla do tri boda.

Prvi gol stigao je već u prvoj minuti. Nakon akcije po lijevoj strani, Brekalo se lijepo oslobodio braniča i poentirao - 1:0.

Drugi gol stigao je u 54. minuti. Nakon jedne duge lopte, Frigan je uspio doći odbijanca, a udarac s ruba kaznenog prostora skrenuo je Tepšić dovoljno da prevari svog vratara - 2:0.

Rijeka je do trećeg gola stigla u 65. minuti kada je Zrilić poentirao s bijele točke, a isti igrač u 70. minuti postigao je četvrti gol na utakmici.

Ilinković je povukao kontru i odigrao za Frigana koji je odlično proigrao Zrilića - 4:0.