Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 6. kolo
Rijeka – Rudar 4:1
09.10.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Rudar 4:1 u utakmici šestog kola Prve lige Nogometnog središta

Bijeli su stigli do pete pobjede priključivši se ponovo Grobničanu na vrhu ljestvice s 15 bodova.

Rijeka je povela u 18. minuti, Srdoč je odigrao za Pučića koji je primio loptu i zakucao lijevom nogom u kut - 1:0.

Četiri minute kasnije Rijeka je udvostručila prednost kada je Bradarićev udarac odbio vratar Rudara, a Bogolin je bio na pravom mjestu - 2:0.

Rijeka je do trećeg stigla je u 34. minuti, završnici prvog dijela, kada se nakon kornera lopta odbila do Živanovića koji ju je pospremio u mrežu - 3:0.

Rudar je uspio smanjiti preko Krištofića u 62. minuti, ali Rijeka je pobjedu potvrdila šest minuta kasnije.

Baraba je sjajno izveo slobodan udarac pospremivši loptu u rašlje za konačnih 4:1.