Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 7. kolo
Rijeka pobijedila Orijent, pet golova Brune Došena
17.10.2018.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Orijent 14:0 u zaostaloj utakmici sedmog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Orijent je dobro parirao bijelima u prvom poluvremenu. Iako su riječki nogometaši s dosta uspjeha probijali bokove, ubačaji nisu bili precizni odnosno gostujuća obrana otklonila je većinu opasnosti.

Rijeka je povela tek u 24. minuti kada je Roko Valinčić sjajno pogodio iz slobodnog udaraca s 18 metara s lijeve strane poslavši loptu u rašlje - 1:0.

Sve što nisu zabili u prvom dijelu, bijeli su nadoknadili u nastavku kada je na otvaranju u dvije minute Bruno Došen s dva gola nagovijestio kišu golova u nastavku u konačnici se upisavši pet puta u listu strijelaca.

Nakon sedam kola Rijeka ima maksimalan učinak bez primljenog pogotka.