Škola : 1. HNL kadeti : 19. kolo
Rijeka – Osijek 2:3, bijeli ispustili remi u zadnjoj minuti
04.03.2018.

Kadeti Rijeke poraženi su od Osijeka rezultatom 2:3 u utakmici 19.kola Prve HNL. Strijelci za Rijeku bili su Omerović i Antanasković.

U čvrstoj i borbenoj utakmici na kraju je Osijek golom u posljednjoj minuti utakmice odnio pobjedu i tri boda. Rijeka se u dva navrata vraćala u igru, ali vremena za treći pogodak i rezultatski egal nije bilo.

Osijek je poveo u 30. minuti preko Vinogradaca. Samo dvije minute kasnije uzvratio je Omerović. Jakovac je ubacio, a u šesnaestercu se najbolje snašao Omerović i poravnao na 1:1.

Na novi pogodak čekalo se do 71. minute kada je Bognar pogodio za 2:1. Riječani su opet brzo uzvratil, a lijepu akciju iskoristio je Antanasković u 75. minuti za 2:2.

U posljednjoj minuti utakmice, pobjedu Osijeku donio je Balunović. Nakon ubačaja iz prekida, gužvu u kazenom prostoru najbolje je iskoristio Balunović koji je svladao Šušaka za 3:2 i sva tri boda Osijeka.

- Sve u svemu nije bilo loše. Bilo je dobrih stvari, ali na kraju su ipak presudile individualne greške. Poraz je sastavni dio sporta, dignut ćemo glave i idemo dalje, rekao je trener kadeta Mijo Dadić.