Rijeka – Osijek 0:3
15.11.2020.

Kadeti Rijeke poraženi su od Osijeka 0:3 u utakmici 12. kola Prve HNL.

Rijeka je dobro ušla u utakmicu, ali Osijek je iskoristio prvu priliku.

U 13. minuti Sinković je ubacio s lijevog boka, lopta je zastala u kaznenom prostoru Rijeke, najbrži je bio Solić i poentirao iz blizine - 0:1.

Rijeka je odličnu priliku za povratak imala u 49. minuti, nakon ubačaja Bodetića iz kornera, Buić je pucao glavom.

U 57. minuti udarac Vrbanca, odličnom reakcijom obranio je vratar Bliznac.

Samo minutu kasnije udarac Stanišića s 20 metara otišao je uz vratnicu.

Rijeka je stalno tražila povratak u igru i izjednačujući gol, ali gosti su susret prelomili u 78. minuti.

Mikolčić je sve sam odradio na lijevoj strani i lijepo proigrao Sinkovića - 0:2

Konačan rezultat Osijek je postavio u 86. minuti. Vratar Sajko ispucao je jednu dugu loptu, Avdejev je odigrao za Sinkovića koji je pucao. Vratar Rijeke uspio je odbiti loptu, ali natrčao je Blažanović i poentirao - 0:3.