Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 9. kolo
Rijeka nadigrala Uljanik u derbiju kola
27.10.2018.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Uljanik 5:0 u utakmici devetog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Bio je to ogled prvo i drugoplasirane momčad u ligi koje su jedine bile neporažene.

Izabranici Borisa Milanovića nanijeli su Uljaniku prvi poraz ujedno nastavivši niz te u 540 minuta ove sezone nisu primili pogodak.

Rijeka je već u ranoj fazi slomila otpor gostiju. Nakon jedne lijepe akcije u četvrtoj minuti Bilajac je odigrao za Došena koji je poentirao - 1:0.

Bijeli su udvostručili prednost u 20. minuti kada je mrežu zatresao Rožajac, dok je treći gol stigao iz penala.

U 40. minuti Došen je krenuo sam na vratara Vasiljevića koji ga je srušio, a Valinčić je bio siguran s bijele točke.

Rijeka je pobjedu potvrdila dvama pogocima u završnici, Šepić se u 48. minuti lijepo riješio pratnje dvojice suparničkih igrača i pogodio s vrha 16 metara, a konačnih 5:0 još jednim lijepim golom postavio je Ružić.