Škola : 1. HNL pioniri : 25. kolo
Rijeka – Međimurje 5:0
31.05.2021.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Međimurje 5:0 u utakmici 25. kola Prve HNL.

Rijeka je povela već u trećoj minuti kada je goste načeo Noel Jakac  - 1:0.

Drugi gol stigao je u 33. minuti. Rijeka je pritiskala i nije dopuštala gostima da iznesu loptu sa svoje polovice. U završnici akcije Bilajac je oduzeo loptu gostujućem braniču, a nogometaš Rijeke poentirao je lijepim udarcem - 2:0.

Treći gol stigao je u 59. minuti. Nakon ubačaja s desne strane, Precetti je primio loptu i pucao, a branič Međimurja nije uspio izbiti loptu s crte i ona je završila u mreži - 3:0.

Rijeka je do novog gola stigla u 62. minuti. Ružić je potegnuo s 25 metara i pogodio - 4:0.

Točku na "i" Rijeka je stavila u posljednjoj minuti utakmice. Nakon jedne duge lopte, Šavor se izborio za poziciju i pogodio s ruba kaznenog prostora - 5:0.