Škola : 1. HNL kadeti : 1. kolo
Rijeka – Međimurje 1:0
25.08.2019.

Kadeti Rijeke sezonu su otvorili minimalnom pobjedom protiv Međimurja 1:0 u utakmici prvog kola Prve HNL.

Izabranici Mije Dadića tako su stigli do vrijednih bodova u 90 minuta.

Naime, kadeti u HNL-u od ove sezone igrat će 2x45 minuta za razliku od 2x40 minuta kako je to bio slučaj do ove sezone.

Rijeka je do gola vrijednog tri boda stigla u 36. minuti utakmice kada je mrežu gostiju zatresao Lukas Buić. Bodetić je ubacio iz slobodnog udarca, Buić je dočekao loptu na drugoj vratnici i poentirao.

Bijeli su dominirali i u drugom dijelu, najveće prilike su imali Buljanović i Frigan, ali nisu uspjeli poentirati.