Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 6. kolo
Rijeka – Lokomotiva 5:0
10.10.2020.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Lokomotiva 5:0 u utakmici šestog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je povela u 11. minuti, Polić je lijepo pucao s lijeve strane, golman udarac skrenuo u gredu, a odbijenu loptu spremno ubacio Grulović -  1:0.

Rijeka je prednost udvostručila u 30. minuti.  Milanović je ubacio loptu s lijeve strane, a Žakula spretno glavom reagira na odbijenu loptu od vratara Lokomotive - 3:0.

U 33. minuti Cvitanović je oduzeo loptu braniču Lokomotive koji ga je zatim srušio u kaznenom prostoru. Šerifi je bio siguran izvođač s bijele točke - 3:0.

u 46. minuti Cvitanović se upisao u listu strijelaca, vratar Lokomotive pogriješio je u predaji lopte, a nogometaš Rijeke ga je prebacio za 4:0.

Konačan rezultat postavio je Korlević u 56. minuti kada je prošao dva igrača i pogodio s desne strane suprotan kut - 5:0.