Škola : 1. HNL juniori : 11. kolo
Rijeka – Lokomotiva 0:1
31.10.2020.

Juniori Rijeke poraženi su od Lokomotive 0:1 u utakmici 11. kola Prve HNL.

Gosti su kroz utakmicu ostavili odličan dojam, Rijeka je imala dobre periode igre, ali na kraju nije uspjela doći do boda.

Odličan u redovima Rijeke bio je vratar Antonio Frigan, koji je s nekoliko sjajnih obrana održao bijele u igri do kraja.

Lokomotiva je dobro otvorila utakmicu, Stojković je u sedmoj minuti pucao, a Frigan obranio.

Na drugoj strani uzvratila je Rijeka lijepim udarcem Galešića, ali vratar Lokomotive bio je spreman.

Lokosi su u 25. minuti dvaput zaprijetili. Stojković je izveo slobodan udarac sa 17 metara, ali Frigan je odlično reagirao i na kraju je bio korner za goste.

Nakon ubačaja, Šimić je bio najbrži, ali Frigan je sjajno izvukao loptu iz kuta.

Lokomotiva je u posljednjih 15 minuta prvog dijela dodatno pritisnula, ali Rijeka je izdržala napade.

Gosti su na kraju stigli do pobjedničkog gola na pogreške Rijeke. Putnik je iznosio loptu i nakon jednog krivog dodavanja, Groznica je presjekao loptu, odigrao za Stojakovića koji je poentirao - 0:1.

Rijeka je nakon primljenog gola zaigrala odlučnije, a najveću priliku imala je u 75. minuti.

Delibegović je primio loptu malo iskosa s lijeve strane, i našao se u sjajnoj poziciji, ali udarac nije bio precizan.