Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 16. kolo
Rijeka – Istra 1961 2:2
26.03.2018.

Mlađi pioniri Rijeke (2005. godište), remizirali su protiv Istre 2:2 u utakmici 16. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je propustila zadržati prednost na vrhu ljestvice i nakon 15. kola drži prvo mjesto s 39 bodova koliko ima i drugoplasirani Rovinj.

Rijeka je od samog početka utakice bila bolji suparnik, stvarala prilike i preselila igru na polovicu Istre. Međutim, svoje prilike nisu znali iskoristiti.

Na prvi pogodak čekalo se do 21. minute. Prvi pokušaj Istre prema riječkom golu Bartoletti je pretvorio u vodstvo 1:0.

Rijeka je odgovorila s dva brza pogotka. Najprije je u 39. minuti Rajić prošao po boku, pronašao Srdoča na drugoj strani, koji je s ruba šesnaesterca sjajnim udarcem pospremio loptu pod prečku za 1:1.

Dvije minute kasnije, u 41. minuti, Srdoč je izveo korner, a Žlibanović pogodio za 2:1.

U posljednjim minutama utakmice, bod Istri donio je Bilobrk. Izveo je slobodni udarac blizu auta s preko dvadeset pet metara, a lopta je preletjela vratara za 2:2.