Škola : 1. HNL pioniri : 22. kolo
Rijeka – Inter 2:0, pioniri upisali četvrtu uzastopnu pobjedu
25.03.2018.

Pioniri Rijeke pobijedili su Inter iz Zaprešića 2:0 u utakmici 22. kola Prve HNL. Pogotke za Rijeku postigli su Golemac i Dundović.

Inter se dobro branio sve do 17. minute kada je sjajno potegnuo izvana, njegov udarac je zatresao vratnicu i odbio se do Golemca koji je pospremio loptu u mrežu za 1:0.

Na 2:0 povisio je Dundović u 52. minuti. Nogometaš Rijeke pobjegao je obrani Intera, prihvatio dubinsku loptu i postavio konačnih 2:0.

Rezultat je mogao biti i uvjerljiviji, ali napadačima Rijeke nedostajalo je preciznosti u završnici, a čak u tri navrata vratnica je spasila mrežu Intera.

Rijeka – Inter 2:0 (15)