Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 2. kolo
Rijeka – Grobničan 3:2, Rožajac pogodio pobjedu u nadoknadi
14.09.2019.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Grobničan 3:2 u zanimljivom ogledu drugog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Nakon uzbudljivih 70 minuta, Rijeka je do pobjede stigla u prvoj minuti sudačke nadoknade kada je mrežu Grobničana za tri boda zatresao David Rožajac. Nakon ubačaja s desne strane, braniči Grobničana kratko su odbili loptu do ruba kaznenog prostora, a Rožajac je odličnim udarcem iz poluvoleja zatresao mrežu.

Inače, Grobničan je prvi poveo golom Davida Samardžič (13'), a Rijeka je preokrenula pogocima Roka Valinčića (30') i Jakova Bilajca (34').

Samardžić je još jednom vratio goste u igru golom u 39. minuti, ali Rijeka je na kraju u zadnjim trenucima utakmice stigla do pobjede.