1. Momčad
Rijeka gostuje kod NK Crikvenica na proslavi 100. rođendana
21.10.2019.

Nogometaši Rijeke u utorak će uveličati proslavu 100. godina Nogometnog kluba Crikvenica. Utakmica je na rasporedu od 15 sati na Gradskom stadionu u Crikvenici,  a cijena ulaznice je 30 kuna.

Bit će to prava nogometna fešta uz Dubračinu, jedan u nizu događaja kojim Kirci proslavljaju vrijedan jubilej svoje nogometne povijesti.

Crikvenica, klub velike tradicije i zapaženih rezultata, natječe se uspješno u Trećoj HNK, a za 100. rođendan u izradi je i monografija koja bi na jednom mjestu trebala okupiti sve najvažnije događaje iz bogate nogometne povijesti.

Rijeka u Crikvenici ima veliku navijačku bazu koja se proteklih godina okupila u udruzi "Vavik vjerna Kirija", a nogometaši Rijeke i klub proteklih godina u raznim akcijama više su puta posjetili Crikvenicu.