Rijeka – Gent: nakon istočne, rasprodana i zapadna tribina!
28.08.2019.
Dragi navijači i navijačice,

Obavještavamo Vas da je, nakon istočne, i zapadna tribina, rasprodana za ogled protiv KAA Gent u četvrtak (stadion HNK Rijeka, 20 sati)!

U prodaji je ostalo oko 750 ulaznica za sjevernu tribinu za koju ulaznicu možete kupiti na zapadnim blagajnama kampa HNK Rijeka. Svi navijači, bez obzira na to jesu li članovi HNK Rijeka ili nisu, mogu kupiti ulaznicu za sjevernu tribinu.

Članovi HNK Rijeka ili KN Armada mogu kupiti po cijeni od 40 kuna, a za navijače koji nisu članovi cijena iznosi 120 kuna.

Radno vrijeme zapadne blagajne danas je od 15 do 20 sati, a u četvrtak, na dan utakmice, od 15 sati.