Škola : 1. HNL juniori : 10. kolo
Rijeka – Dugopolje 1:1, bijeli prokockali bodove u završnici
04.11.2018.

Juniori Rijeke remizirali su protiv Dugopolja u utakmici 10. kola Prve HNL prepustivši prvo mjesto Hajduku.

Bila je to utakmica u kojoj je Rijeka mogla i trebala doći do tri boda, ali gosti su boljom igrom u drugom dijelu uspjeli u završnici doći do vrijednog boda.

Rijeka je povela u 17. minuti. Omerović je izbjegao zaleđe, primio jednu dugu loptu i izbio sam pred golmana, poslavši loptu prizemno u kut - 1:0.

Bijeli su bili konkretnija ekipa, u 30. minuti Bošnjaković je ubacio, ali udarac Smolčića otišao je pored gola.

Nova velika prilika stigla je u 37. minuti. Nakon kornera uslijedila je gužva, Omerović je prebacio vratara, lopta je išla prema Moriću na gol liniji, ali branič Dugopolja bio je brži i izbio je loptu.

U nastavku utakmice Dugopolje je pružalo sve kvalitetniju igru, ali Rijeka je mogla do drugog gola u 76. minuti. Bušnje je povukao akciju, došao do ruba kaznenog prostora i odigrao za Jelavića čiji je udarac išao ravno u vratara.

Promašaji su na naplatu stigli u 86. minuti. Nakon jedne pogreške u zadnjoj liniji Rijeke, Šušnjara je iskoristio situaciju i lijepo proigrao Silića koji je s ruba kaznenog prostora sjajno pogodio za konačnih 1:1.

Rijeka – Dugopolje 1:1 (16)