Škola : 1. HNL kadeti : 16. kolo
Rijeka – Dinamo 1:1
20.03.2021.

Kadeti Rijeke i Dinama podijelili su bodove (1:1) u utakmici 16. kola Prve HNL.

Dinamo je stigao na Rujevicu kao vodeća momčad prvenstva, te je do utakmice u Rijeci u 15 ogleda upisao 13 pobjeda i dva remija.

Utakmicu je obilježila i jaka bura koja je otežavala igračima igru.

Rijeka je povela već devetoj minuti. Begović je glavom prenio loptu za Bossija koji je izbio sam pred gol Dinama i lijepo poentirao - 1:0.

Bijeli su u prvih dvadesetak minuta bili agresivniji i imali nekoliko poluprilika koje nisu uspjeli realizirati.

Na drugoj strani, Dinamo je u drugom dijelu prvog poluvremena bio bolji suparnik, a najbliže je došao izjednačenju kada su modri pogodili okvir gola.

Dinamo je u nastavku preuzeo inicijativu, modri su još jednom pogodili okvir gola, a do boda su stigli u 49. minuti kada je Dizdarević lijepo pogodio s 18 metara - 1:1.