Klub : 1. Momčad
Prirodna izvorska voda Leda – nova službena voda HNK Rijeka
07.11.2020.

HNK Rijeka i prirodna izvorska voda Leda potpisali su sponzorski ugovor na dvije godine  čime je Leda postala službena voda HNK Rijeka do kraja sezone 2021./2022., te će se koristiti u svakodnevnim aktivnostima kluba i na mnogobrojnim klupskim  gostovanjima.

Zbog specifičnih trenutnih uvjeta, drago nam je  vidjeti što je i ova suradnja  dogovorena na obostrano zadovoljstvo te što je još jednom brand i značaj HNK Rijeka prepoznat kao jedan od jačih u široj regiji a i šire uzimajući u obzir sportske uspjehe Kluba.

Vjerujemo da će mnogi navijači HNK Rijeka pronaći osvježenje u ovoj vodi izuzetne kvalitete koja će se u budućnosti moći pronaći kao osvježenje i na stadionu HNK Rijeka.

Voda Leda, dodir prirode, dobrodošli u HNK Rijeka obitelj!