Pogledajte upute za kupnju kompleta i članstva putem online platforme
19.06.2018.

Dragi navijači, od ove sezone, HNK Rijeka uveo je mogućnost učlanjivanja i kupnja kompleta ulaznica putem online platforme.

U periodu od 19. lipnja do 18. srpnja period je zaštićene prodaje u kojem će prošlosezonski pretplatnici moći kupiti svoje mjesto na stadionu ili neko drugo slobodno mjesto.

Kupnja kompleta ulaznica moći će se u svakom trenutku obaviti putem online platforme, te se putem iste navijači mogu učlaniti u klub ovdje

U videu pogledajte upute za produženje članstva, nove članove, te kupnju kompleta ulaznica za iduću sezonu

Produženje članstva HNK Rijeka

Produženje članstva HNK Rijeka – tutorial