Pešekani iz grupe “Siti i pijani” i kraljica karnevala navijali za Rijeku
05.03.2020.

Na utakmici protiv Intera, HNK Rijeka imao je posebne goste. Naime, našem Pešekanu, službenoj maskoti HNK Rijeka, pridružili su se njegovi prijatelji, članovi grupe "Siti i pijani", koji su na međunarodnoj karnevalskoj povorci u Rijeci bili maskirani u pešekane.

Maškaranu grupu "Siti i pijani" predvodila je Dora Pilepić, kraljica riječkog karnevala, a pešekani su ujedno ispratili kraljicu na travnjak uoči početka utakmice.

Dobro raspoloženje na tribinama nije pokvarila ni kiša, a Rijeka je pobjedom protiv Intera obradovala naše goste.