“Ovo je Rijeka – Stotinu uspomena, jedna priča”: pogledajte prilog s jedinstvene izložbe
25.01.2021.

U Exportdrvu na delitu u Rijeci održava se izložba “Ovo je Rijeka – Stotinu uspomena, jedna priča”.

Nogometni zaljubljenici i navijači Rijeke Mišel Budimilić i Zvonimir Krpan na jednom su mjestu predstavili veliku zbirku raznih memorabilija najdražeg kluba koje su kroz godine vrijedno skupljali.

Izložbu je moguće razgledati četvrtkom i petkom od 15 do 20 sati te subotom i nedjeljom između 11 i 20 sati.

Pojedinačna cijena ulaznice za izložbu je 30 kuna. Ulaz je slobodan za djecu do sedam  godina te nezaposlene i umirovljenike, uz predočenje važećih dokumenata.

Djeca i mladi do 18 godina, studenti i članovi KN Armada, uz predočenje važećih dokumenata, ostvaruju popust od 50 posto na pojedinačnu ulaznicu.

U prodaji je i katalog izložbe po cijeni od 10 kuna.

Ovo je Rijeka – stotinu uspomena, jedna priča