Škola : 1. HNL juniori : 16. kolo
Orijent – Rijeka 1:4
04.04.2021.

Juniori Rijeke pobijedili su Orijent 1919 4:1 u zaostaloj utakmici 16. kola Prve HNL.

Rijeka je u gradskom derbiju prikazala dobar nogomet i stigla do desete pobjede.

Bijeli su poveli u 17. minuti. Valjan je ubacio iz kornera, Frigan je ostao sam pred golom i poentirao - 0:1.

Orijent se u igru vratio u 37. minuti golom Tešića, ali Rijeka je do kraja prvog poluvremena ponovo povela.

U 42. minuti Zrilić je prosao po boku i odigrao za Simčića koji je preciznim udarcem zabio u prvi kut - 1:2.

Rijeka je pobjedu potvrdila u samoj završnici. U 77. minuti Bilić je sjajno prošao i odigrao za Frigana - 1:3.

Konačan rezultat postavljen je u 87. minuti kada je Bilić pogodio prvi kut vratara za 1:4.