Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 23. kolo
Opatija – Rijeka 0:2
13.05.2019.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su na gostovanju Opatiju 2:0 u utakmici 23. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

U derbiju kola, ogledu prve i treće momčadi na ljestvici, Rijeka je upisala vrijednu pobjedu na putu prema naslovu prvaka prekinuvši niz Opatije od devet uzastopnih pobjeda.

Rijeka je povela u 19. minuti. Žlibanović je odigrao za Bradarića na lijevom boku. Bradarić je lijepo ubacio i pronašao Šerifovića na drugoj vratnici - 0:1.

Bijeli su pobjedu potvrdili u 59. minuti. Nakon pogreške stopera Opatije, Bogolin je ušao s lijeve strane i pospremio loptu u donji kut opatijskog gola - 0:2.