Odluka o odigravanju utakmica bez prisustva gledatelja
27.10.2020.

Obavještavamo sve naše navijače da je 25. listopada 2020. godine donesena Odluka Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske kojom se sportska događanja mogu održavati samo bez prisutnosti gledatelja.

Odluka stupa na snagu 27. listopada 2020. godine u trajanju od 14 dana i odnosi se na predstojeće nogometne utakmice u sklopu UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige.

Sukladno prethodno navedenom donesena je Odluka od strane Povjerenika za natjecanje Hrvatskog nogometnog saveza da će se sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige do daljnjega igrati bez prisustva gledatelja.

Na utakmicama može biti prisutan samo ograničeni broj članova delegacija klubova, službenih osoba i akreditiranih novinara.

U slučaju promjene navedenih Odluka pravovremeno ćemo obavijestiti sve naše navijače.

POVRAT NOVCA ZA UTAKMICE BEZ GLEDATELJA

Za sve naše navijače koji su kupili paket ulaznica za utakmice grupne faze UEFA Europske lige:

• povrat novca za utakmice koje se odigravaju bez gledatelja biti će po završetku odigravanja utakmica grupne faze odnosno nakon utakmice između Rijeke i Alkmaara 10. prosinca 2020. godine.

Za sve naše navijače koji su kupili komplet ulaznica za Hrvatski Telekom Prvu ligu sezona 2020/2021.

• povrat novca za utakmice koje se odigravaju bez gledatelja vlasnicima kompleta ulaznica biti će po završetku sezone 2020/2021.

Detaljnije informacije o povratu novca za ulaznice objavit ćemo naknadno.