Od četvrtka do subote mogućnost zamjene ili kupnje slobodnog mjesta za pretplatnike
18.07.2018.

Hrvatski nogometni klub Rijeka obavještava sve navijače da je u srijedu 18. srpnja završio zaštićeni period kupnje za sezonu 2018./2019. za prošlosezonske vlasnike kompleta ulaznica.

Od četvrtak do subote (19. - 21. srpnja), oslobodit će se sva mjesta koja nisu kupljena i prošlosezonski pretplatnici moći će zamijeniti ili kupiti bilo koje slobodno mjesto na stadionu, uključujući ona koja su do 18. srpnja bila zaštićena, ali za koja navijači nisu iskoristili pravo prvokupa.

Radno vrijeme blagajni u četvrtak je od 11 do 19 sati, u petak od 13 do 21 sat. U subotu će blagajne raditi od 9 do 15 sati.

Zamjene ili kupnju slobodnog mjesta moguće je obaviti isključivo na blagajnama i ne postoji mogućnost online prodaje odnosno zamjene mjesta.

U ponedjeljak 23. srpnja počinje slobodna prodaja.