Nagradna igra: Godišnja pretplata za sezonu 2019./2020. navijaču na istočnoj tribini
16.06.2019.

Zoran Acinger dobitnik je glavne nagrade u igri "Zajedno smo Rijeka, zajedno do dresa". Godišnja pretplata za iduću sezonu tako je otišla na istočnu tribinu, točnije sektor I3, red 17, sjedalo 13.

Zoran je bio na svakoj domaćoj utakmici HNK Rijeka ove sezone od ogleda protiv Slaven Belupa u rujnu, te je na taj način ušao u bubanj za glavnu nagradu.

Sretnog dobitnika u nadolazećem tjednu kontaktirat će predstavnik kluba u svezi preuzimanja svoje nagrade.

Hvala svim navijačima koji su bodrili HNK Rijeka ove sezone, te ujedno čestitke svim navijačima koji su u prošlosezonskoj nagradnoj igri osvojili dres.