Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 18. kolo
Mlađi pioniri Rijeke pobijedili Zamet i potvrdili titulu
23.05.2018.

Mlađi pioniri Rijeke (2006. godište), pobijedili su Zamet rezultatom 2:0 u posljednjem kolu Prve županijske omladinske lige.

Rijeka je tako potvrdila naslov prvaka bez izgubljene utakmice uz gol razliku 132:5. Pobjedu Rijeke protiv Zameta osigurali su Valinčić i Bilajac.

Rijeka je od početka pritisnula Zamet i preselila igru na njihovu polovicu. Dosta nepreciznosti, vratar Vujmilović i obrana Zameta spriječili su da pobjeda bude uvjerljivija.

Bedem Zameta prvi je probio Valinčić u 32. minuti.  Najbolje se snašao u kaznenom prostoru i pogodio za 1:0.

Pobjedu je potvrdio Bilajac u 58. minuti. Koncentracija obrane je popustila, a Bilajac ju je spretno iskoristio za 2:0.