Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 2. kolo
Mlađi pioniri Rijeke pobijedili Orijent
14.09.2020.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Orijent 1919 7:0 u utakmici drugog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je odigrala dobru utakmicu uz puno brzih dodavanja, kombinatorike i suradnje između igrača.

Utakmicu je golovima otvorio i zatvorio Blažević (5', 60'), s dva precizna udarca sa 16 i 18 metara zatresao je mrežu Orijenta.

Na 2:0 povisio je Cvitanović nakon lijepe suradnje s Vešligajem u domaćem kaznenom prostoru.

U 13. minuti Žakula je matirao Kosanovića nakon asistencije Šerifija - 0:3.

Četvrti gol stigao je u 27. minuti, nakon pokušaja nekoliko igrača, lopta je došla do Korlevića koji je poentirao s 12 metara.

U 58. minuti Šerifi je ubacio iz kornera, a Starčević je poentirao glavom - 0:5.

U 60. minuti Starčevićev udarac obranio je Kosanović, a Grulović pratio akciju i poentirao (0:6).