Škola : 1. HNL kadeti : 12. kolo
Međimurje – Rijeka 1:5
10.05.2021.

Kadeti Rijeke pobijedili su na gostovanju Međimurje 5:1 u zaostaloj utakmici 12. kola Prve HNL.

Rijeka je dobro krenula u utakmicu i nakon nekoliko izglednih prilika (Burčul, Bodetić, Bossi greda), gol je stigao u 30. minuti.

Nakon duplog pasa Bogdanovića i Čuline, lopta je došla do Bossija koji se u primanju oslobodio čuvara i malo iskosa s desetak metara lijevom nogom pospremio loptu u mrežu - 0:1.

Rijeka je udvostručila prednost u 41. minuti. Lopta je kružila oko kaznenog prostora domaćina, Burčul se izborio za poziciju za udarac s dvadesetak metara i efektno pogodio gornji desni kut - 0:2.

Međimurje je smanjilo u 49. minuti. Ratajec je izveo slobodan udarac, lopta se odbila od živog zida, u završnici Ratajec je ostao sam i poentirao - 1:2.

Rijeka je treći gol postigla u 58. minuti, Čulina je zabio nakon izvrsnog proigravanja Burčula - 1:3.

U 61. minuti, nakon presinga Rijeke, Begović je izbio sam pred gol Međimurja i poentirao - 1:4.

Konačan rezultat bijeli su postavili u 88. minuti kada je Bodetić zatresao mrežu - 1:5.