Škola : 1. HNL kadeti
Lokomotiva – Rijeka 3:1
19.10.2020.

Kadeti Rijeke poraženi su od Lokomotive 1:3 u utakmici u 10. kolu Prve HNL. Bijeli su na Kajzerici doživjeli treći poraz u utakmici u kojoj su svoje prilike propustili na otvaranju utakmice.

Rijeka je odlično otvorila utakmicu i u prvih 25 minuta stvorila nekoliko prilika, ali Bodetić, Gajzler i Begonja nisu uspjeli zatresti mrežu.

Na drugoj strani Lokomotiva je iskoristila svoju prvu priliku u 24. minuti kada je Radujković zatresao mrežu - 1:0.

Drugi gol domaćina stigao je u 30. minuti. Nakon ubačaja Stanić je bio više između dvojice braniča Rijeke - 2:0.

Lokomotiva je do trećeg gola stigla u 40. minuti, Miškić je bio najspretniji u kaznenom prostoru - 3:0.

Rijeka je drugo poluvrijeme otvorila golom Manestra (49'), a zatim su dvije prilike propustili Čulina i Begonja i rezultat se nije mijenjao.