Ljetno osvježenje: do 2. kolovoza veliki popust na Jominu kolekciju iz aktualne sezone
02.07.2020.

Iščekivanje pred dolazak i promociju nove personalizirane kolekcije Jominih artikala za sezonu 2020./2021. skratit ćemo s velikom ljetnom rasprodajom kolekcije za sezonu na izmaku!

Svoj omiljeni sportski artikal do 2. kolovoza možeš ugrabiti za 50% nižu cijenu, isprazniti police do kraja i napraviti mjesta novoj kolekciji dresova, trenirki, majica, artikala iz dječjeg asortimana.

Web shop ti je na dva klika udaljenosti: shop.nk-rijeka.hr, a trgovina je na nekoliko koraka od Jelačićevog trga u Rijeci, na adresi Pavla Rittera Vitezovića 1.

Nemojte zaboraviti i da je u tijeku obnova članstva u Klubu HNK Rijeka kao i upis novih prijatelja Kluba! Za sve nove generacije djece i mladih do 16 godina koje će rasti i razvijati svijest o važnosti sporta uz "HNK Rijeka" članstvo je i dalje trajno besplatno.