Škola : 1. HNL kadeti : 6. kolo
Kadeti Rijeke nadigrali Cibaliju za drugu pobjedu sezone
20.09.2020.

Kadeti Rijeke pobijedili su Cibaliju 6:0 u utakmici šestog kola Prve HNL.

Bijeli su stigli do druge pobjede u prvenstvenu prikazavši odličnu predstavu protiv vinkovačkog sastava.

Utakmicu je hat-trickom obilježio Din Begović koji je postigao tri prva gola na utakmici u samo 20 minuta.

Dinu se u nastavku pridružio Bodetić čiji je udarac u 37. minuti završio u rašljama (4:0).

U nastavku je svoj doprinos dao i Niko Gajzler. U 61. minuti Anušić je ubacio, a Gajzler efektnim udarcem matirao Jurčevića - 4:0.

Konačan rezultat postavljen je u 80. minuti kada je Gajzler izašao sam pred gol Cibalije i poentirao - 6:0.